/ Kanatlı Veteriner İlaçlı Premiks / Koksidiyostlar

COXİRİL % 0,2

Coxiril® microGranulate (diclazuril)

GİRİŞ 
Coxiril® broyler, hindiler, koban ve tavşanlarda koksidiyozun profilaktik kontrolünde kullanılan bir yem katkı maddesidir ve 2 g / kg aktif bileşen diclazuril içerir. 
Düzenli aralıklarla yüksek enfeksiyon basınçlarını temizlemek için stratejik olarak kullanılabilir güçlü bir sentetik koksidiyostattır. Coxiril®, ionophore'a dirençli coccidia suşlarını yok eder ve ionophore etkinliğini geri kazanmaya yardımcı olur.

BİLEŞİMİ 
Coxiril®% 0,2 Premiks, 1 g'a kadar Diclazuril - 2 mg, Eksipiyanlar içerir.

 

 

KARIŞTIRMA TALİMATLARI  
Tamamen dağılmasını sağlamak için, bileşik beslemeye karıştırmadan önce, Coxiril®% 0.2 mikrogranülatın bir ikincil ön karışımı içine almasını sağlayın.

SAKLAMA VE STABİLİTESİ 
25ºC'nin altındaki kuru ve serin bir yerde saklayın. Son kullanma tarihi, üretim tarihinden itibaren 3 yıldır. Peletlendiğinde, Coxiril®% 0.2 mikro-granülat imalat tarihinden itibaren 3 ay boyunca stabil kalır.

KONTRENDİKASYONLARI 
Kontrendikasyonlar belirlenmemiştir, ancak Coxiril® diğer koksidiyostat ile aynı anda karıştırılmamalı veya kullanılmamalıdır.

 


HAKKIMIZDA

NORM Hayvan Sağlığı 2004 yılında Konya merkezli olarak kurulmuştur, hayvan sağlığı ve beslenmesi konularında faaliyet göstermektedir.

İletişim

Fevzi Çakmak Mah. 10563 Sk. No:38 Karatay / Konya - TÜRKİYE
T. 0 332 342 24 71 - 72
F. 0 332 342 19 44