NORM KANATLI

NE YAPIYORUZ ?

Hayvansal gıda ihtiyacını karşılaya bilmek amacıyla ekonomik ve optimum verim şartlarının sağlanabilmesi için İnovatif çözümler üretmeyi ilke edindik. Bu amaçla management şartları, verim parametreleri, hammadde kontrolleri, rasyon çözümleri (Amino Asit besleme) ve gereken her türlü teknik destek için iş ortaklarımızın yanındayız.

NORM KANATLI

									NORM KANATLI
Naturapark Ruminant

NE YAPIYORUZ ?

Naturapack 2017 yılında NORM HAYVAN SAĞLIĞI çatısı altında kurulmuş büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için yem katkı sektöründe hizmet veren bir firmadır. AR-GE çalışmalarına önem vererek gerek ülke hayvancılığına gerekse siz değerli üreticilerimizin işletmelerine istek ve amaca yönelik ürün hazırlamayı kendine hedef olarak belirlemiştir.Kurulduğu günden bu tarafa "BİLİMSEL VERİLER IŞIĞINDA İNOVATİF ÇÖZÜMLER" politikasıyla kaliteden ve dürüstlükten ödün vermeden ülke genelinde VERİMLİ HAYVANCILIĞI misyon edinmiş üreticilerimize bu ilkeler sınırı içinde hizmet vermektedir.

Naturapack labrotuvar verileri, doğru beslenme metodları ile üreticiyi buluşturup işletmelerinize değer katar.

Naturapark Ruminant

									NORM UYGULAMA

NE YAPIYORUZ ?

İnsan sağlığını gözeterek, hayvan sağlığının öncelikle hastalıklardan korunması için gerekli destek ve hastalık durumlarında tanı, teşhis ve tedavinin sağlanması amacıyla üreticilerimizi destekliyoruz.

NORM UYGULAMA

									NORM VETERİNER <br> ECZA DEPOSU
NORM VETERİNER <br> ECZA DEPOSU

NE YAPIYORUZ ?

Hayvan sağlığının korunması için gerekli olan aşı ve destekleyici ürünlerin, gerekli durumlarda hastalıkların tedavisi amacıyla kullanılan ilaçların tedarik ve teminini sağlıyoruz.

NORM VETERİNER <br> ECZA DEPOSU